| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am luat un telefon Nokia E5 si imi tot clipoceste in partea de jos a ecranului o imagine ca si cum as avea un mesaj necitit, desi m-am uitat si nu am niciunul. nici citit si nici necitit. u iti spuneti va rog cum as pute a face sa dispara de acolo? unde trebuie sa intru?

vreau un raspuns rapid!

1 răspuns:
| XxRoyalxX a răspuns:

Asa mi sa intsmplat si mie nu e nimic stai dracu linistita scarba dracu care sti proasta dracu scarba orsdiinara handicapata dracu curvoo sau curvule!happy Nu stiu de ce injur...