| BubuBubbleXd a întrebat:

Hello TPU. Am si eu o problema... Atunci cand primesc un mail si vreau sa il deschid, se incarca iar apoi ramane alb. straight face Nu stiu ce sa-i fac. Funda pentru cel mai bun raspuns :* [ Scuze de categorie, dar e cea mai vizitata puppy dog eyes >:" ]

Răspuns Câştigător
| thekingisback a răspuns:

Incearca sa dai update la cea mai noua versiune de email

1 răspuns:
| Charm a răspuns:

Poate e din cauza netului. Si eu am patit asta. Am dat refresh la pagina, apoi am asteptat sa se incarce si mi-a mers. incearca si tu poate o sa mearga