| rosalinda985 a întrebat:

Hello,TPU! Am si o o intrebare as vrea sa imi cumpar o tableta dar nu ma prea pricep cu tehnologia.Va pot da niste detalii despre aceasta Tableta Samsung Galaxy Tab P7310 8.9", 16GB, Android 3.1, Wi-Fi, Black
Cod produs: 78981
Brand: Samsung
3G: Nu
Diagonala: 8.9 inch
Frecventa procesor: 1 GHz
Rezolutie: 1280 x 800
Capacitate memorie: 1 GB
sau
Tableta Samsung Galaxy Tab2 P3100 7", 8GB, Wi-Fi, 3G, Android 4.0, Titanium Silver
Cod produs: 79350
Brand: Samsung
3G: Da
Diagonala: 7 inch
Frecventa procesor: 1 GHz
Rezolutie: 1024 x 600
Capacitate memorie: 1024 MB
Care e mai buna, prima sau a doua? Fundaaa:*:*:*.
Multumesc!

3 răspunsuri:
| Nicole8 a răspuns:

Mai bine iti ei un laptop. am si eu tableta si mai bine imi luam laptop in fine faci ce vrei

Răspuns utilizator avertizat
| alexandra8787 a răspuns:

Buna! Eu AM tableta din a doua varianta data de tine.E EXCELENTA! Funda?