| marrr a întrebat:

Hello TPUhappy Am telefon Nokia 6300 si de la un timp, toate melodiile, imaginile primite sau facute si video-urile mi se duc in cardul de memorie, dar nu in folderul "Imagini", "Clipuri Video" si respectiv "Muzica". Cum sa fac sa imi intre direct il folderele acelea? Inainte cand faceam o poza intra la imagini, la fel e si cu clipurile dar nu stiu cum s-a schimbatthinking Ce are oare? Cum fac sa fie ca inainte? Multumescbig grin

Răspuns Câştigător
| pepe a răspuns:

Trebuie să intri la setări la camera foto şi la cea video şi să selectezi locul în care să se salveze pozele sau clipurile.

2 răspunsuri:
| marrr explică:

Multumescbig grin

| AcI a răspuns:

Dai o setare la telefon.
Sau incearca sal setezi cu Pc suit