| Marcus13 a întrebat:

Hello TPU! Am un HTC G12 si nu stiu cum sa ii configurez netul de la frog...v-as ruga sa ma ajutati(cine poate)?

1 răspuns:
| mklu a răspuns:

Configurarea difera la cosmote in functie de modelul telefonului, pentru a nu intra in discutii lungi si inutile apeleaza la ei 1234 +apel si intra in legatura cu un operator care te v-a ghida pas cu pas in setarea pentru activarea net-ului. sa ai langa tine o hartie si un pix preventiv pentru a nota pasii necesari