| DamianTPU a întrebat:

Hello TPU.
Ce telefon imi puteti recomanda?
Vreau sa fie pretul cuprins intre 700-800.
Si daca se poate. Sa imi spuneti si de ce sa il cumpar.
Dau funda! Multumesc.

5 răspunsuri:
| ClaudiuStirbu a răspuns:

EU Tias Recomanda la 700 lei un Allview Are 4G, 2gbram, 16stocare interna 5 inchi display ips 2 Camere si Blitz android 4.4.2..Si Iti Mai Recomand La 800 si ceva lei Un Asus Zenfone 2 laser e la oferta pe cel.ro Are 5 inchi display, 2gb ram stocare 16 gb.2 Camere cu 2 blitzuri Card suporta pana la 64gb.E si 4G Dual sim. 2700 mah baterie.eu o sa il iau pe Asus zenfone 2 laser ma convins sper Sa te Convinga Di Pe Tine

| DanieLejionar a răspuns:

Îl iei după bunul plac.
Adică degeaba are procesorul mare şi memirie multa daca tie nu-ti place desingul.

| DanieLejionar a răspuns:

Îți recomand acesta

| DanieLejionar a răspuns:

Cred ca ti-ar placea grand prime adica are ecranul de 5' (crede-ma este destul) camera selfie 5mpx şi are şi baterie de 2600 amperi.

| DamianTPU explică (pentru ClaudiuStirbu):

As vrea si design. Si la Allview vreau specifiatii mai multe. Daca se poate