| anonim_4396 a întrebat:

Hello, TPU. De câteva zile am auzit că este o aplicaţie sarahah? Adică atunci când te înscri arată cam aşa: numedeutilizator.sarahah.com, ceva de genul. Aţi putea să îmi spuneţi ce este această aplicaţie, la ce se foloseşte? Am înţeles că e legată de snapchat.

Răspuns Câştigător
| Claraaaaa16 a răspuns:

Da. Este ca un fel de ask.fm daca stii ce este ăla. Primesti intrebari, mesaje de la anonimi si tu le raspunzi pe snap punând screen-uri. Asa cred ca se foloseste din cate am vazut. Dar nu stiu, eu nu-i vad rostul rolling on the floor

2 răspunsuri:
| Victor453 a răspuns:

Catare e legata si de Instagram, acolo iti dau intrebari anonime, la care trebuie sa raspunzi, sa faci screen si sa le postesi pe story (obligatoriu) si sa raspunzi cinstit la orice intrebare

| FLORENTINAndreea a răspuns:

Primesti si triniti mesaje in mod anonim.