| IAmDepressiveSoGetTheFuckOutOfMyWay a întrebat:

Hello TPU! Vreau sa imi iau un laptop, pana in 2000-2500 de lei, de pe net sau din Constanta. NU SECOND HAND! Sa nu fie Thosiba sau Serioux, cel mai indicat ar fi sa fie LG, Asus sau Acer.Sa aiba minim 12 inch! Sa fie un model 2012-2013-2014. Poate fi si NoteBook. Link cu site-ul de unde pot cumpara! Pueti numele modelului de laptop sau notebook. Sau numele magazinului cat mai aproape de Constanta sau in Constanta. Merci! Dau funda cand imi cumpar laptop celui care mi-a sugerat modelul!

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

1. laptop=notebook in zilele noastre.
2. Ce vrei de la acest laptop? Jocuri, filme etc?

| IAmDepressiveSoGetTheFuckOutOfMyWay explică (pentru sltlp):

De toate. Sa pot descarca multe, cu memorie mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai indicat ar fi sa nu fie LG sau Acer. Nu stiu cine te-a pacalit, dar acestea sunt printre cele mai nefiabile laptopuri de pe piata. De vreo 2 ani nici Asus nu prea mai face laptopuri de calitate...

| cris7716 a răspuns:

Eu de curand mi-am cumparat un Asus x55a cu 1400 ron si sunt foarte multumita de el, e si frumusel laughing