| Anonymous15 a întrebat:

Ce telefon este mai bun Nokia touch screen sau Nokia cu tastatura qwerty si de ce?

5 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Niciunul.
Raspuns: Samsung cu android. E mai bun de 10 ori decat symbianul de pe Nokia.

| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Daca vrei un telefon bun, Nokia C6, are si touch si qwerty.

| Alcs a răspuns:

Salut eu ti-as recomanda Nokia 610 pentru ca are touch, Gorilla Glass si mai ales Windows Phone +are un pret foarte bun... happy

| Anonymous15 explică:

Si care credeti ca este mai rezistent cel cu touch sau cel cu tastatura qwerty?

| Gaby405 a răspuns (pentru Anonymous15):

Cu tastatura qwerty ca tatch se strica repede da butoanele nu prea