| giorgyana99 a întrebat:

Hello TPU. Ziua mea de nastere e maine si parintii mi-au fc cadou un stic. L-am introdus in calculator si nu stiu cum sa il fol. Vreau sa pun mel poze etc. si de pe stic pe telefon sau invers. Si nu stiu cum sa fac. Ma puteti ajuta? P. S am primit sticul in loc de cablu de date si apropo nu cred ca compu meu are blutud.

5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Stick-ul il poti folosi doar punand muzica, filme, programe etc pentru a le putea folosi si in alt calculator.Nu poti transfera fisiere de pe stick pe telefon, pentru asta ai nevoie de cablu de date sau cititor de carduri daca ai un card de memorie.

La multi ani.

| reason20 a răspuns:

Pai cand bagi sticu trebuie sa.ti apara in my computer in loc de CD Drive numele pe care il are sticu...dai dublu click si o sa t.i se deschida un folder gol, acolo bagi tu ce vrei! Bafta si La multi ani! happy

| giorgyana99 explică (pentru reason20):

Nu imi apare asa.Si mersi:*:*

| bokorrobert a răspuns:

laughing nu se poate sa intre sticu in telefon trebuie cablu usb pentru telefon bft

| Ralucutza2011 a răspuns:

STICU trebuie introdus in pc si instalat iti apare in bara d jos unde sa dai dupa ce l-ai instalat il deschiizi sa vezi dka merge dka o sa iti mearga poti sa iti faci foldere in el cu MUZICA POZE etc! iar dka vrei sa iti bagi muzica pe tel iti trebuie USB! succes!:*