| Supermanka22 a întrebat:

Help...Am nevoie de ajutor.Cum pot bloca accesul la un site?
Adica, fratele meu care e mai mic, intra pe acest site FRIV, si se joaca zilnic.din cauza asta a devenit nervos etc. si de aceia vreau ca sa il blochez cumva sa nu poata sa intre. daca e posibil asa ceva...

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Uita-te pe aici: http://windows.microsoft.com/......s-chat-faq

Shin
| Shin a răspuns:

Daca ai un ruter, poti folosi optiunea lui de a limita accesul catre un anumit site.

Numai bine,
Shinwinking

| K0sti a răspuns (pentru Shin):

Numai routerele cu management (scumpe), stiu sa faca asta. Ma indoiesc ca e cazul!

| Shin a răspuns (pentru K0sti):

Nu exista ruter fara management de rute. Poti sa-ti iei unul la 59 de lei de pe emag.ro.

| raresandrey a răspuns:

Parolă pe windows, adica, ii limitezi accesul pe pc daca este mai măricel si realizeaza ca il minti ca nu se poate, sau daca este mai nestiutor si mai mic il păcălesti că nu merge decât o perioada de timp.Deci, scrii in căsuta,, start,,,, user account,, apoi,, create password for you account,, apoi urmezi pasii indicati, si salvezi