| anonim_4396 a întrebat:

Helphappy am un telefon Sony Ericsson w910i si incerc sa bag pe card(de 1G) niste clipuri dupa youtube si nu-mi merge nici macar unul:-|

3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Telefonul tau nu suporta formatul clipurilor de pe youtube (. flv?!)

| radu75 a răspuns:

S ar putea sa nu citeasca nici format mp4, daca folosesti un convertor sa le transformi sa le faci in format 3gp pentru ecran 320x240

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am același telefon (asta ca idee) și e mai prostuț el de fel (ca majoritatea telefoanelor) de nu le vede. Convertește clipurile în mp4@320*240.