| anonim_4396 a întrebat:

HELP! aseara tatal meu, a vorbit pe mess cu matusa mea din spania.eu am fost in celalalt dormitor, si am vorbit cu mai maulte prietene la telefon.in timp ce vorbeam la telefon, am auzit-o pe matusa mea care incepea sa se certe ca nu mai merge webul, si ca nu se aude, pe cand vin eu in camera asta, dumnezeule! imi erau deschise mai multe tabele pe ecran sonorul era dat incet, era sa printeze ceva, plus ca doua jocuri le-a dezinstalat(vreau sa precizez ca tatal meu nu stie sa lucreze la calculator, iar eu i-am spus clar sa nu se atinga de el!)am venit si am rezolvat treaba si am restabilit convorbirea. aaa, si era sa uit am luat mouseul in astalalta camera, iar celalalt de pe tastatura l-am oprit.pe cand au terminat de vorbit, m-am pus eu la pc.eu sunt mare fana Adam Lambert, ia pe ecran am avut slide show cu mai multe wallpapers cu Lambert, dar acum nu se mai miscau, aveam doar o singura imagine pe ecran.si am incercat sa pun iar slode showul, dar nu a mers, am sters poza(pana si din trash), dar nu a mers, i-am dat restart la laptop, si tot imaginea aia o aveam pe desktop. l-am intrebat pe tata ce a facut la el, dar normal ca taicamio zice ca nu o facut nimic! acum ce sa fac, sau dau jos imaginea aia? va rog zspuneti-mi! dau fundoi maaaaare!

8 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Matusa s-a certat ca adam ce? WTF?

Nu am priceput nimic.

| grimcris a răspuns:

Probabil matusa ta i-a trimis ceva tatalui tau. A fost un virus care a cam stricat tot prin PC-ul tau. Cel mai sigur ar fi sa-ti formatezi PC-ul, adica sa instalezi iar Windows-ul, altfel risti sa ai mereu probleme.

Apoi, dupa ce i-ai bagat Windows-ul, asigura-te ca tatal tau nu mai sta la PC fara sa fii si tu acolo, ca cine stie ce mai face

| mimiwewem a răspuns:

Da.
poate ar fi mai bine sa dai jos imaginea... dupa aceea daci un restart pc-ului.si redeschizi imaginea sau ce voiai tu:*

papa te-am pupat:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu inteleg absolut nimic, sunt probleme majore.laughing

| YqLmX a răspuns:

Ar fi 2 posibilitatiwinking
1:reinstaleaza windowsul
2:daca iti mai apare imaginea dupa ce ai dat rr la windows arunca laptopul pe geam si ia-ti altuwinking
bft!

| cata2387 a răspuns:

La extraterestrii nu te-ai gandit?

| loveme_4574 a răspuns:

Sincer nu stiu...