| Oproo a întrebat:

crying Help... de ieri nu imi mai merg videourile pe youtube... pe alte situei imi merg doar pe youtube nu merg. mi-se incarca pagina si ramane negu unde ar trebui sa fie videoul am incercat vreo 50 de videouri si la toate fac asaAm reinstalat flash playerul si deanjaba crying ce sa fac? crying

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ar putea sa fie o eroare de browser sau. chiar de java!
reinsteleaza browserul (si setarile ).si vezi daca merge!

| Oproo explică:

Ps: Acum am incercat in Internet expl... si in mozila nu merge crying da in Internet explorer mere crying

| Oproo explică:

... Windowsu asta e instalat de acu 3 zile. nu are cum sa se fi incarcat istoricul browserul-ui. lasati ca am rez singur... am reinstalat mozila si flash playeurile si acu mere :p mersi mult oricum :*

| GeorgeMariusIasi a răspuns:

Salut. Cred ca stiu care e problema ta - ai putin spatiu liber si nu ai curatat (inca) istoricul browserul-ui (programul cu care accesezi site-uri-le). Da-mi un add la georgemariusiasi_email@yahoo.com si iti mai explic cateva lucruri legate de curatarea si intretinerea sistemului (calculatorului) tau. O zi buna.