| Ichigo a întrebat:

De curand mi-am luat un smartphone Samsung Galaxy Gio GT-S5660 si nu reusesc sa vad absolut nici un video in afara de sursa youtube. Am cautat un flash pentru ca se pare ca asta lipsea dar nu am reusit decat adobe flash player 10.1 iar aceasta versiune poate doar sa redea in interiorul siteurilor, videourile cu link de pe youtube fara a te duce pe youtube insa eu caut un flash care sa ma lasa sa vizualizez videouri de pe orice site, am incercat si versiunea 10.2 si 10.3 dar nu ma lasa sa le instalez. Mentionez ca am versiunea de 2.2.1 de android pe telefon... si nu mai stiu ce sa fac... daca stie cineva care poate fii problema HELP pls! sad ( + funda desigur )

1 răspuns:
| alexanderandrei a răspuns:

Salut sunt alexandru de curind am achizitionat si eu gt s 5660 si nu tine bateria mai mult de 24 ore nu su dau decit 3, 4, 5 tel pe zi