| anonim_4396 a întrebat:

Help! deci am instalat seven remix si totul era cum trebuia :X
dar numai ca bara de start era tot balonul ala mare si verde :l
dupa am incercat so dezinstalez si tot asa apare
nu s-a schimbat nimic
am instalato tot nimic.
si asa mai departe
ziceti-mi va rog cum scap de porcaria aia :@:@
dau funda!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte bine ca ti se intampla ce ti se intampla. Invata sa lasi Windows-ul asa cum a venit de la mama lui; e destul de frumos si asa. Nu mai instala toate manelele de aplicatii care modifica nu stiu ce elemente din GUI, ba chiar suprascrie fisiere din sistem.

| madalin1996 a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul sau da restore.Cel mai simpu pricum e sa reinstalezi windowsul