| anonim_4396 a întrebat:

Salut am 2 intrebari:

1.am incercat sa instalez seven remix xp si totul era bine dar taskbarul era acelasi balonul cel mare si verde dar restul era bine

am incercat sa-l dezinstalez dar nu a mers

i-am dat unistal dar tot face asa.

am incercat sa instalez si alte teme si alte interfete si tot asa

de fapt la teme navea niciun efect doar ca se schimba imaginea...

care este problema?: (((

2.am luat un ametist de la munte care da energie (natural gasit din munte)si un salvamont zicea ca nu trebuie sa il atinga nimeni dar un prost la atins...

l-am incarcat la soare si dupa l-am bagat iar in bloc

mai are efect?

1 răspuns:
| Xtasy_Marshal_1992 a răspuns:

#1 Nu mai folosii versiuni modificare (remixate) de windows, chiar daca par mai "cool" sunt mai lente, consuma m-ai mult si ai parte de m-ai multe crashuri, sfatul meu ar fi sa iti iei un windows xp clean si daca tot vrei teme sa iti instalezi tune-up utilities
Cat despre intrebarea #2 ...Nu cred in asa ceva