| crazyd33a_8320 a întrebat:

Mi-e frica sa ii zic baiatului care il plac daca ma place si el ...as vrea sa ii dovedesc asta prin gesutri happy
Dar ce fel de gesturi. sper ca ma poate ajuta cineva

Dau fuUuNDITTZAA

heeeelp meee [-o

Răspuns Câştigător
| Luori a răspuns:

Te uiti mai insistent la el, te bagi in vorba cu el, stai pe langa el, glumeti cu el, uneori ii poti da o atingere, ii zambesti. Vrei sa fi cat mai mult in preajma lui, sa fii bagata in seama, sa te ia in consideratie
Ajuta-l cand va avea nevoita, dar cel mai important este COMUNICAREA! Tinerilor din ziua de azi le lipseste mult asta.

Vezi ce ii place lui, ce fel de persoana este asa iti vei putea pune in aplicare farmecul feminin.

2 răspunsuri:
| anaid a răspuns:

Mda.aceiasi situatiehappy
pai eu consider ca pentru a avea curajul sa ii spui unui baiat ca il placi trebuie mai intai sa stii daca si el te place
cel mai util si singurul mod de a afla asta care imi trece prin cap este... fa o invitatie comnuna grupului vostru de prieteni cum ar fi"ce spuneti de o plimbare prin crang?" daca te place evident va fi primul care acceptahappy
dupa ce te asiguri ca nu ii esti indiferenta.treci la faptehappy
un zambet insistent; o atingere nevinovata; un sfat util...happy
sper sa iti fie de folos:p

| LaLaLakin a răspuns:

Un zambet simpatic, un compliment, nu dau niciodata gresitwinking
Iesi cu el pe afara, vorbiti deschis, despre lucrurihappy incercati sa va cunoasteti mai mult reciproc, ca el sa poata avea incredere in tine...cam asa se castiga dragosteahappy