| PupicelT a întrebat:

Help TPU! Stateam la laptop, ascultam muzica pe youtube si stateam pe facebook si dintr`o data s`a blocat imaginea. Adica pur si simplu nu reactioneaza la nimic.Mouseul nu se mai misca si pe orice tasta as apasa nu apare nimic.Si mentionez ca mergea pe bateria lui.nu era tinut la priza.Si nici cd nu avea in el.Si bazaie. Ce sa ii fac acum? Doar ce l`am luat, ma crapa mama.

Răspuns Câştigător
| itsoft a răspuns:

Pai dai restart la el de la buton sau inchidel de la buton si redeschidel iarasi

2 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Stai linistit a dat o mica blocare de la hdd de aia
! dar asa mai face ca el se forteaza putin

| PupicelT explică (pentru itsoft):

Pai si ce ii fac sa isi revina? Ca sta asa de o jumatate de ora.

| itsoft a răspuns (pentru PupicelT):

Pai dai restart la el de la buton sau inchidel de la buton si redeschidel iarasi