| TequilaAdam a întrebat:

HELP!
Urmeaza sa imi cumpar un nou telefon, si nu ma pot decide.Intre Samsung Galaxy SIII si LG Optimus L9 P760.Nu vreau sa va intreb pe care sa mi-l iau, ci vreau a va intreb detalii despre ele.Deci,in primul rand:
1.Ce marime de ecran au fiecare.
2. Ce versiune de Android au fiecare.
Atat.

5 răspunsuri:
| Garsonfane1979 a răspuns:

Cred ca cei de la Samsung sunt mai experti in telefoane decat Lg. Nu zic ca Lg nu ar fi bun pentru ca displayul de la iphone sunt facute de LG. Dar as alege Samsung http://bit.ly/14YgXuM

| Snowfall a răspuns:

Aici sunt specificatiile complete pentru fiecare dintre ele:
http://www.phonearena.com/....../7459,6330

| Summer4ever a răspuns:

Care S III?

| ady4322 a răspuns:

Dupa mine S III, ie un telefon care lar cumpara multi dar are unele propleme daca nu sti de unde sa il iei
S III se intrerupe uneori (la jocuri, video...) dar tot ie mai bun de cit LG l9.Nici LG l9 nu ie rau dar ie mai mic dar tot are propleme la jocuri cum ar fi sa iei pe SIII nfs mw ar merge mai bine cu mult peste LG l9 care la jocuri mari de genu asta cere sa mai descarci ceva pentru a putea sa mearga.
Asta ce am vazut la prieteni sau pe net daca ti-a fost de folos.

Daca imi dai funda iti multumesc