| beatbox a întrebat:

Help! vreau sa imi iau lg optimus black la abonament pantera 9 la orange si pe luna cat platest 9 euro sau 19 eura ca cica baga optiunea my smarhphone help nu vreau sa ma trezesc ca platesc in plus astept raspuns thx

3 răspunsuri:
| beatbox explică:

Ok mersi asta vroiam sa stiu

| razvanboss007 a răspuns:

Heloo! eu mi-am luat un LG optimus black de la Orange shop si aveam abonament de 9 euro si mi s-a mai adaugat optiunea my smartphone inca 10 euro pentru 500 mb internet.Deci acum platesc 10 euro.

| razvanboss007 a răspuns:

20 euro scuze