| ForbiddenLove a întrebat:

Helpppcrying. mi-am schimbat parola la telefon la mesaje ieri si am pus-o mai lunga si mai complicata incat am uitat-o.nu pot sa sun la un numar sa aflu parola? de ex ca la 333 sa aflu creditul.

Răspuns Câştigător
| nuclearkid a răspuns:

Creed ca trebuie sa te duci la un din asta crerepara telefoane...asa mi s-a intamplat si mie si nu am facut nimic... dn pacate

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Reset to default settings / Revenire la setările din fabrică.
Dacă nu merge aşa, scoate-i bateria şi las-o scoasă câteva zile (chiar şi o săptămână) şi atunci ar trebui să se piardă setările.
Dacă nici aşa nu merge, mergi la cineva care decodează telefoane şi ţi-l resetează ei.
Salut!

| Ilusion :X a răspuns:

Depinde, de-unde ţi-ai cumpărat telefonul. Sau sună la cineva, Orange, Cosmote, Vodafone, Zapp, Romtelecom;

| ioana181 a răspuns:

Pai s-ar putea parola sa nu aiba legatura cu abonamentul sau cartela, sa aiba legatura doar cu telefonul.

| Sked a răspuns:

Resetare daca nu ai pus parola cumva si la setari

| flavius1921 a răspuns:

Incearca sa ii dai o resetare generala, poate functioneaza (reveniti la setarile din fabrica)

| dadaaaaa a răspuns:

Nu se poate afla... sad