| MariKa9 a întrebat:

Helpppppp. Deciiiii, eu am net nelimitat(mega) timp de 7 zile, siabia ieri mi-am bagat optiuna asta..si pe langa alea sapte zile mai am si vreo250 de mb. Eu cand nu+s acasa. Imi activez datele mobile, si azi nu mi a mers. Deci am datele activate si nu merge..nu mi mai apare H-ul ala de sus care cica indica ca am retea. Ce fac?

1 răspuns:
| Tipa_Cristian_1996 a răspuns:

Daca stai la oras mergi la cel care ai abonament, daca stai la tara e posibil sa nu fie antene chestii deci nu ai net asta e ideea nu ai semnal.