| Rockzstar a întrebat:

Bună TPU! Am o problema cu datele mobile, când le activez îmi apare ceva notificare cu "conectează te la retea" și am reîncărcat chiar ieri cartela

3 răspunsuri:
| TamplaruAnisoara a răspuns:

E un virus. Și la mine apare mereu pe lângă alte erori. După apare notificarea " din nou online". E același lucru cu eroarea 404. Citește pe Google despre ea.

| TudorRebecca18 a răspuns:

Posibil să fi introdus cartela greșit. Dacă cartela este introdusă corect, închizi telefonul și apoi îl pornești din nou.Am pățit asta de câteva ori.

| Rockzstar explică (pentru TudorRebecca18):

L am avut închis toată noaptea și l am repornit și acum dar tot nu merge