| inlovewiththerainbow a întrebat:

Hey..am ceva probleme cu rețeaua în ultemele 2-3 luni. Deși telefonul este conectat, și totul pare ok. cei care încearcă să mă sune nu pot, pentru că aparent telefonul meu pare închis. Cum că abonatul se află înafara ariei de acoperire. Vreau să știu dacă problema este de la telefon, sau de la rețea. mulțumesc.

5 răspunsuri:
| UnBaiatOarecare a răspuns:

Du-te si schimba simu la reprezentanta. poate sa magnetizat te :*

| alex28if a răspuns:

Dar cand suni tu pe cineva, ce zice? tot asa e?

| inlovewiththerainbow explică (pentru alex28if):

Asta nu e 24/24. sunt doar unele momente, nu știu când și ce le declanșează. cert e că e nevoie să dau restart la telefon pentru a "reporni linia". în astfel de momente pur și simplu nu se întâmplă nimic atunci când sun.
ar putea fi din cauza la sim? l-am luat cu mai puțin de un an în urmă. iar problemele astea au început recent. : (