| Live.Laugh.Love a întrebat:

Hey, am deschis laptopu' si am bagat cititorul de cartele + cartela de memorie a telefonului, peste cateva secunde a disparut [ n-o mai citea straight face]. Am restartat si am inchis calculatorul si tot n-o citea straight face. Eu am renuntat si am bagat cartela inapoi in corby [telefonul] iar in telefon o citea. Ce s-a stricat? Ce pot face s- o reciteasca? Mai e nevoie de cevabig grin?

p. s: zilele trecute o citea, nu stiu de ce face figura astastraight face. Azi am plecat din oras in vacanta, e posibil sa nu vrea c-o fi ceva cu legatura aici, la mare? eu fiind din bucuresti. corby n-are cablu, mai pot scoalte pozele cumva din tel? daca da cum?
detalii va rog
funda multumesc happy

3 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Daca ai cititor de carduri extern... problema ar putea sa fie in driveru de usb sau cel al cititorului de card incearca sa le reinstalezi din nou si o sa mearga

| adriangabor92 a răspuns:

Incearca sa bagi numai cartela de memorie a telefonului

| scumpika201093 a răspuns:

Mai sfatul meu este sa incerci sh cu alta cartela, exista probabilitatea sa fie sh din cauza ca ai iesit din aria de acoperire, mai nu cred ca poti descarca pozele cel putin eu nu am gasit ink nimic.