| anddclaus a întrebat:

Am o problema calculatorul meu dupa ce am instalat un alt windows nu imi mai citeste card reader pe care inainte il citea am incercat si cu cablu de date si bluetooht si tot nu merge
Ce as putea face?
Sau ce as mai putea incerca sa descarc pozele de pe cardul telefonului

funda

Răspuns Câştigător
| eXtreme21 a răspuns:

Salut!
Exista un driver USB care trebuie instalat, la fel cum trebuie si placa audio instalata pentru a putea asculta muzicawinking.Il gasesti pe CD-ul cu placa audio, video, etc. daca ai acest CD sau il poti descarca de pe net. Sper ca am putut sa te ajut.

2 răspunsuri:
| RaresA a răspuns:

Intra pe saitul oficial ai leptopului, si descarca toate driverele (card reader), inclusivwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil nu mai ai driver-ul ca sa iti citeasca alea. Eu le aveam dar imi citeste si fara. Cauta driver-ul si instaleaza-l inapoi.