| Fury a întrebat:

Hey. Am instalat acum 3 zile Mozilla Firefox si la inceput mergea dar acum daca incerc sa il deschid imi zice ca Firefox has stopped working, Windows is looking for a solution to the problem si tot cauta si nu gaseste nimic si daca il reinstalez merge dar a doua zi tot la fel face si nu vreau sa trebuiasca sa il reinstalez de ficare data cand vreau sa intru in el. Ce pot face sa mearga mereu?
Multumesc

4 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Încearcă să-l reinstalezi, dacă îţi face iar probleme ai viruşi. Mie îmi merge fără nici o problemă.

| The Epic Fail Guy a răspuns:

Foloseste Chrome mai bine, merge mult mai rapid decat obositul de Firefox.

@lionutz, de ce raspunzi daca intrebarea te depaseste? Omul zice ca nu-i merge firefox (Versiunea stabila) si tu-l pui sa-si instaleze o varianta beta care e inca in teste?

| Ionut_8418 a răspuns:

Instaleaza-ti vesiunea 4. 0 beta http://www.mozilla.com/en-US/firefox/all-beta.html

sigur o sa iti mearga. numai bine

| Ionut_8418 a răspuns:

@The Epic Fail Guy Hey omule mi-am dat cu parerea nu trebuie sa sari cu gura. Aici incercam sa ajutam cat putem.