| Mirelutza13 a întrebat:

Hey ...Am nevoie de un raspuns si repede. Deci spuneti-mi cum sa scriu pe internet ca sa gasesc blogguri unde pot sa fac comanda de texte cu UltimateLifeMag si UltimateRecordMag.Trimiteti-mi linkul de la el sau spuneti-mi cum sa scrius. Dar sa nu fie cele care le gasesti repede caci majoritatea le-am gasit si eu. Ms cei are imi spun. Funda

Scuzati categoria

1 răspuns:
| Mihai_Razvan_1995 a răspuns:

Ai incercat Blogspot.com? Nu stiu la ce referi cu UltimateLifeMag si UltimateRecordMag dar iti recomand Blogspot.com Si eu am avut un blog dar nu am auzit de aceste comenzi. Succes.