| ooOOMrDibbsOOoo a întrebat:

Hey, am o consola PS2, nemodata, slim, model SCPH90004 0B [asa scrie in patratelul micut din dreapta] poate fi modata pe card? va rog frumos astept cat mai multe raspunsuri!

2 răspunsuri:
| sudsuinededouaori a răspuns:

Nu, nu poate fi modata prin card, trebuie chip si costa in jur de 150-200 ron modatul la un specialist, pentru unele jocuri ca sa le joci pe o consola modata trebuie updatat software'ul si asta da se poate face cu card.

| adelin2552 a răspuns:

Da, dar iti trebuie un program special care este doar cu licenta si costa mult