| Zet_Robert_1997 a întrebat:

Hey! Am o intrebare: cand deschid calculatorul imi apare o eroare (pentru 2 secunde) si apar multe „?" si mai scrie flash for internet! De la ce e eroarea si cum scap? Am facut o scanare la antivirus si mi-a gasit 3 virusi si i-am pus in carantina dupa care i-am sters pentru ca scria ca daca ii sterg vor disparea din calculatorul meu! HELPP GUYS!

Răspuns Câştigător
| VelaJohnny a răspuns:

Reinstaleaza windowsul, sau foloseste Bitdefender Rescue CD, uita-te pe net la cum se foloseste. In rest nu am ce comenta, nu cunosc decat ce mi-ai spus tu.

| Zet_Robert_1997 explică (pentru VelaJohnny):

OK mersi macar mi-ai dat idei!

| Zet_Robert_1997 explică (pentru VelaJohnny):

Aparent era de la un program de muzica, pe care l-a descarcat mama (din greseala)! Si cica cerea ceva nu stiu ce ca sa „functioneze" mai bine! Mersi inca o data!

| VelaJohnny a răspuns (pentru Zet_Robert_1997):

Nu ai pentru ce prietene, nu am facut mai nimic happy