| deedeetzi a întrebat:

Hey.am o problema cu anti-virusul meu.de la un timp imi apare ca nu sunt protejata de virusi.am AVG.cand intru la informatii, imi zice ca nu s-a putut gasi Virus Protection.si inainte nu imi aparea asa.ma poate ajuta cineva va rog frumos? happy

8 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi daca ai folosi avast pentru ca avg ul ingreuneaza calculatorul:
http://www.tutorialepc.ro/......avast.html

| sti a răspuns:

Foloseste Avira, e gratuit si e mai bun ca AVG-ul http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=33&lid=1689

| ForteGames a răspuns:

DeeDeeTzi baga si tu nood32 daca vrei sa fi protejata! Daca vrei sa ai linceta la nod32 spune-mi ca te ajuta baiatu'winking ALESHUL=ID-ul meuwinking A, si nu uita de fundita! :*winking

| RomanMandruPanaMor a răspuns:

Pai stiu ca la anti-virusuri trebuie sa se faca upgradeuri regulat pentru a nu-si pierde eficacitatea. Nu stiu cum ca eu nu folosesc cand merge greu pc din orice motiv reinstalez Windowsuwinking

| deedeetzi explică:

@BoGd4n d1n HD:l-as reinstala si eu insa maica'mea are program de contabilitate si nu am chef sa faca urat rolling eyes

| primaru a răspuns:

Reinstaleazal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S.ar putea ca ti. a expirat licenta la anti.virus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu gandesti deloc?! baga alt windows(7 sau XP) si cu anti virus nod32 antivirus 4... il scanezi cand vrei! la 10 zile cauta alta licenta si apoi iar merge! cu creier rezolvi...