| Ungureanu_Alexandru_2000 a întrebat:

Hey, am o problema cu mouse-ul. Cand dau scroll in jos se duce si putin in sus. Adica dau ceva timp in jos, si la un moment dat se duce putin in sus. La fel face si cand dau scroll in sus, doar ca se duce putin in jos. L-am curatat si de praf si tot nu stiu de ce face asa.

5 răspunsuri:
| qLiNn a răspuns:

E stricat mouseul, nu prea ai ce sa faci, cumperi altul, sunt incepand de la 15 lei.

| MarianNn a răspuns:

De când face asta?

| MarianNn a răspuns (pentru MarianNn):

Dacă face așa de când l-ai cumpărat,poate fi puțin decalibrat, și dacă folosești windows, intri în control pane, la setările mouse-ului, și faci setările acolo.

| Ungureanu_Alexandru_2000 explică (pentru MarianNn):

Face asa de cateva saptamani. Si am intrat si la control panel dar n-am rezolvat.

| MarianNn a răspuns (pentru Ungureanu_Alexandru_2000):

Eu asa rezolvam problema asta.