| ManeStefane a întrebat:

Hey,am o problema cu pc-ul...de curand pur si simplu stau pe pc (deabea il folosesc) si se face ecranul negru dupa 10-20 min.Nu am diferite programe sau altele, doar LoL instalat si chrome de intru pe internet.Monitorul este pornit,lumineaza dar pe ecranul negru scrie "No Signal",pc-ul merge in continuare si nu se opreste, nu se incalzeste sau altcv. Verific si temperaturile dar nu sunt crescute deloc. Utilizez windows 7 ultimate,ce credeti? Trebuie reinstalat windows-ul?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in modul screen sau in economisire de energie cu ecran negru, simplu de rezolvat.
Contacteaza-ma: skype:serb.mihai.razvan11
email:razvanro666@gmail.com
Facebook:https://www.facebook.com/razvantrapnation
Funda daca rezolv?