| dublud a întrebat:

Ieri am instalat windows-ul si am pus Windows 7 Ultimate. Cand intru pe youtube dau sa ma uit la un videoclip si apoi cand dau sa il vad pe tot ecranul se restarteaza PC-ul. Antivirus am NOD32 4, nu e expirat functioneaza. Am dat si un scan si nu am virusi. Am reinstalat Google Chrome si tot nu merge. Placa video stiu ca am instalat-o. Vreo idee va rog?

3 răspunsuri:
| Edw08 a răspuns:

Uita-te sa nu fie temperatura inauntrul calculatorului prea mare si BIOS-ul sa faca chestia asta.Mai jos ai linkul al unui program cu care controlezi temperatura.
Asteapta 6 secunde si apoi da click sus in dreapta pe sari peste.
http://adf.ly/2DqU5

| maryngeorge a răspuns:

Daca el se vede bine pe ecran mic du-te si instaleaza-ti Adobe flash ultima versiune si trebuie sa mearga

| MarianFCD a răspuns:

Probabil nu iti suporta placa video, de cand ai calculatorul?