| DyaNa1337 a întrebat:

Samsung s5230 Star sau Nokia 5250 (e un fel de 5230 dar fara 3g si ecranul putin mai mic 2.8 inch), ce ati alege si dc? puteam sa mai aleg dintre corby si lg cookie fresh gs290 dar in urma unei alte intrebari le-am eliminat ca ati spus ca sunt proaste. happy

3 răspunsuri:
| dotcube a răspuns:

Nokia pentru ca, gasesti mai multe aplicatii

| maddutsu17 a răspuns:

Mai bine nokia.ptr ca 1. bateria are o viata mai lunga...cu semnalul sta f ok.nu te-as sfatui sa-ti alegi LG. sunt foarte proaste.la semnal. se strica mult mai repede ales daca e cu touch screen. Eu am LG KU990i. il am de aproape 2 ani. si l`am reparat de 3 ori pana acum. plus ca il incarc in fiecare zi. si am avut de ales dintre Nokia E51. si LG KU990. iar acum imi pare f rau. ca nu am ales Nokia. dar c vrei fite. era primul telefon cu touch. bine. sa nu vbim de Iphone. laughing

| mattrix2 a răspuns:

Eu mi-am luat acum o luna un Samsung star 3 s5230 si sunt impacat de el este foarte bun.