| alex_7264 a întrebat:

Hey...happy Am si eu iPhone... care ma poate ajuta sa. pun o melodie cand ma suna cineva ex `INNA - Amazing`... straight face daca stie careva. si ma poate ajuta. raspunde-ti mersi!

3 răspunsuri:
| Bloo2 a răspuns:

Gasesti pe net tutoriale despre cum sa bagi muzica pe iphone big grin... dar stiu sigur ca ai nevoie de ituneswinking

| alex_7264 explică:

Da dar nu merge itunes pentru romania... sau tu zice de ala pentru pc?! daca e ala pentru pc... zi unde si cum!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am itunes si merge trebuie doar sa iti alegi melodiile ce le ai pe comp le pui intr-un plailist din itunes si dai sinc