| Dizzu a întrebat:

Hey! :] Am si eu o intrebare nu stiu pe ce am aparsat pe tastatura si cand scriu ceva pe mess eu inainte ii dadeam enter si mi le afisa. iar acum cand dau enter ma duce mai in jos pe ce apas ca sa revina la normal. sigh va rogg! :]

Răspuns Câştigător
| Eyezonfire a răspuns:

Messenger > Preferences > Messages > "Pressing Enter in a message window" > bifezi "Sends the message."

1 răspuns:
| ionut1980 a răspuns:

Intra in Preferances > Messages > Pressing Enter in a... ( bifeaza Send the message > Apply si ...gata!