| PrincessAndreea a întrebat:

Hey! Am și eu o intrebare pentru voi, TPU! As vrea un usernume de Bookstagram (cont de Instagram dedicat cartilor și cititului) care sa conțină și numele meu, Andreea. E Ok o idee, o sa pun eu puncte sau underline uri dacă trebuie!

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Andreealovesreading Andreea&books Andreeareads Andreeaciteste cartisiAndreea Andreeathereader Succes!

| alina2k18 a răspuns:

LecturaCuANDREEAwinking simpluwinking

| PrincessAndreea explică (pentru alina2k18):

As putea pune "citeste_cu.andreea" la fel happy îmi trebuie păreri

| Mihhhhhhhh a răspuns:

Andreea’s book.