| Alecsanndraa a întrebat:

Hey am si eu o mare mare problema...cand intru pe id imi merge parola iar pe mail nu imi merge si imi zice ca nu e corecta helpppp plzz

6 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Fa-ti un id noubig grin

| Malvina24 a răspuns:

La e-mail sa pui id-ul tau urmat de @yahoo.com si parola incearca sa ti-o reamintesti(daca nu schimb-o) bafta!

| Sebby_6032 a răspuns:

Schimba parola sau incearca alta data

| lexony a răspuns:

Pai poate ai pus o alta parola p mail.

| Raul a răspuns:

Ca sa intri pe mail trebuie doar sa te loghezi pe messenger... dupa care dai click pe acel mic pliculet(gri, de sub status) si o sa se deschida o pagina web cu pagina ta de mail

| D A R i U t S s A a răspuns:

Numai incerca.
lasa-l cateva ore bune.
Daca tot incerci o sa ti se blocheze mai rau
asa mi s-a intamplat si mie intr-o seara.
si a 2 zi mergea.