| тєσℓιηα =x a întrebat:

Hey! happy
Am si eu. o mica/mare porblema straight face.
Am un telefon Motorola Z3. am cablul de date. dar nu merge sa descac poze.chatterbox
Oare de ce?
Ce trebuie facut ca sa mearga?batting eyelashes
>big grin

6 răspunsuri:
| OnutsaXD a răspuns:

Probabil trebuie sa setezi ceva din telefon. ( Si eu am Motorola z3). Te duci la conexiune -> Setari USB -> Conexiune implicita, la mine e setat card de memorie si merge sa iau imagini, muzica etc.

| OnutsaXD a răspuns:

A mers cum ti-am zis eu?

| Alina1209 a răspuns:

Hmm...nu prea ma pricep asa de bine la pc-uri dar cred ca trebuie sa instalezi programu` pentru a merge. Deci sincer...altceva nu stiu big grin

| Alina1209 a răspuns:

Eteeeee...laughing ti-am zis chiar nu ma pricep dar asta e cauza... 99% te poti interesa thinking aaaa am zis programu` laughing)))) vroiam sa spun: un program
mdaaaaa
vina mea big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nimic :d

| тєσℓιηα =x explică:

Ce program? laughing