| anonim_4396 a întrebat:

Am un Motorola milestone 2 si imi place foarte mult dar nu merge cablul de date si asta e nasol deoarece are 8 gb memorie care nu ii pot folosi, daca am ceva de pus pe telefon pot doar pe card(scot cardul si il pun la adaptor). Oare ce are de nu merge cablul de date?

Răspuns Câştigător
| emyy31 a răspuns:

Pai cand l-ai cumparat trebuia sa iti dea un cd cu driverul cablului de date. daca nu mai ai acel cd caute pe net driverul pentru acel model de telefon si descarca instaleaza si va merge.la unele telefoane nu merge cablul fara driverul ala asa este si al tau. sper ca te-am ajutat happy