| anonim_4396 a întrebat:

Hey,am si eu o problema. Am un CPU amd care are nsite pini indoiti si unul rupt, si pierdut...m-ar ajuta cu ceva sa il duc la reparat? adica se poate repara? Sau sunt nevoit sa iau unul nou? se inlocuiesc pini la cpu?

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

E treaba foarte migaloasa sa inlocuiesti pini rupti si multi nu se baga la astfel de lucruri iar daca gasesti pe cineva o sa te coste reparatia mai mult decat valoarea procesorului.

Cauta pe net un procesor pe soket-ul tau si alta data ai grija cum umbli cu procesorul.