| MirunaMihaila a întrebat:

Hey, am un HTC desire si nu imi merge camera, adica imi arata negru cand intru pe camera foto, ce ar trebui sa fac?

1 răspuns:
| MihaiManolache a răspuns:

Este posibil ca memoria telefonului sa fie plina si atunci cand este plina la multe telefoane nu ai voie sa mai faci nimic. Singurul lucru pe care ar trebui sa-l faci, daca ar fi asa cum zic eu, ar fi sa mai stergi din pozele exitente sau din fisierele pe care le mai ai. Este posibil sa ti se fi ars camera si atunci ar trebui sa te duci la service. Sper ca te-am ajutat!