| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor, stie cineva sa-mi spuna daca exista tableta pe care se poate instala si folosi windows si office (word, powerpoint, excel)? Si daca da, eventual si un pret si/sau un link din tara romaneasca? Multumesc mult!

4 răspunsuri:
| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Cred că multe au opţiunea asta.tongue
Nu ştiu însă care anume.happy

| mixxjim a răspuns (pentru Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu):

Cu windows sunt dar si cu office nu. am vazut ca Microsoft ar fi anuntat ca va lansa asa ceva dar continuarea nu o mai stiu, mai ales in Romania, de-asta am intrebat.

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns (pentru mixxjim):

Dacă ştii de ce ne mai întrebii?

| AstonMartin a răspuns:

In curand se vor lansa mai multe tablete ce vor avea acelasi windows ca si pe pc/laptop, adica noul Windows 8.