| helllauuu a întrebat:

Hey! Am un telefon Nokia Lumia 520, si as vrea sa imi arate si mie procentajul la bateriei ca la iphone, se poate, daca da explicati-mi si mie. Multumesc!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra la Setari ->Economisire baterie. straight face Chiar atat de greu e sa gasesti?

| helllauuu explică (pentru anonim_4396):

Acum mi-am dat seama ca m-am exprimat prost, vreau sa-mi apara pe ecran exact lângă baterie, cum apare la iphone, doar daca se poate.

| anonim_4396 a răspuns (pentru helllauuu):

Nu se poate direct. Sunt aplicatii speciale cu live tile pe ecranul principal sau asteapta update-ul Windows Phone 8.1. Am inteles ca va avea asa ceva.

| helllauuu explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc!