| andrutzik24 a întrebat:

Hey! Are cineva laptop Asus K56CM-XX039H? Daca da ce impresie v-a lasat?

Răspuns Câştigător
| Janek21 a răspuns:

Are un prieten si a zis ca e multumit de el. Dar si-a pus pe langa varianta initiala inca o placuta de 4GB RAM si si-a luat si un SSD.

Nu a avut probleme pana acum, se misca foarte bine (nu ar avea cum cum procesorul ala sa se miste prost). Pentru gaming cam aceeasi situatie. Daca-mi amintesc bine are o placa video de 2GB.

Este conceput special pentru categoria de gaming. Ar trebui sa-ti poti face foarte usor de cap cu el.

2 răspunsuri:
| mnthseby a răspuns:

E bun