| Λndrei a întrebat:

Salutari.Am comandat un laptop de pe eMAG si nu-mi dau seama care e certificatu de garantie.Are un carnetel argintiu unde apare ceva despre garantie dar atat.Pare ca un fel de ghid...Este vorba despre acest laptop: Asus K56CM-XX039D

1 răspuns:
| DianaMedrut a răspuns:

Si eu am comandat un laptop de pe eMAG si am cautat putin pana sa gasesc certificatu de garantie, si era chiar pe cutia in care am primit laptop-ul, uita-te sa vezi!happy s-ar putea sa fie si al tau acolobig grin