| georgehbk a întrebat:

Asus k56cm cu i7 sau HP pavilion g6 cu i7?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei doar din variantele astea. HPwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asus 56cm.
-De ce?
-Pentru ca este mai buna firma si este mai rezistent, ventilatorul este bun nu face galagie.

| supermamici a răspuns:

Evident acest Asus: http://bit.ly/13Og4pY, HP-urile au probleme cu chip-ul grafic, se supra incalzesc si crapa dupa un an, de asta au si garantie atat de mica (12 luni fata de 24 Asus)! Nu fa greseala sa mai cumperi ceva de la HP... produse de peste 2000 de euro vin cu garantie de doar un an...

Răspuns utilizator avertizat
| CreEppY a răspuns:

Http://www.mediadot.ro/wishlist/28604/
Ăsta este chiar bun, mai bine iţi iei un pc decât să dai banii pe un laptop...