| AndreeaFatu a întrebat:

Hey! As avea o intrebare...de unde pot cumpara un card pentru iPad 2 pentru a avea internet gratuit? Trebuie un abonament ceva? Astept raspunsuri concrete! Multumesc!happy

2 răspunsuri:
| cozminx a răspuns:

Da? poti cumpara de la, deste de reparare de calculatoare lamina a 2 sau daca nu direct dinmagazin poti comanda pe internet cauta? hai sa vb sipemes uite idiul meu naruto_marian2000

| Jägermeistr a răspuns (pentru cozminx):

Ce calculatoare visezi ma idiotule, trebuie sa isi cumpere cartela sim cu optiune de internet 3g activata Orange Vodafone cos, ote sau frog.